scena relax scena relax scena relax scena relax
Gala Operetkowo - Musicalowa

Gala Operetkowo - Musicalowa

Wyjątkowi artyści. Najpiękniejsze utwory. Piękne kreacje. Talent wokalny i aktorski. Jednym słowem „Gala Operetkowo-Musicalowa”, którą po prostu trzeba zobaczyć.

„Gala Operetkowo-Musicalowa” to unikatowe, pełne radości i wzruszeń spotkanie z piękną muzyką i utalentowanymi artystami Teatru Muzycznego Castello. Anna Pieszka i Tomasz Białek to jeden z nielicznych duetów, który z powodzeniem łączy umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego. Soliści prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku para dysponuje niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Podczas Gali soliści wykonają najpiękniejsze utwory z popularnych musicali. Na tym jednak nie koniec, bowiem w programie nie zabraknie również arii i duetów operetkowych. Ze sceny popłyną dźwięki utworu „Memory” z musicalu „Koty”, z mocą zabrzmi „Upiór w Operze”, walczykowo rozbuja publiczność duet utworem „W rytm Walczyka” oraz „Usta milczą, dusza śpiewa”, a w szampański nastrój wprowadzi wszystkich słynny „Czardasz Sylwii” z operetki „Księżniczka Czardasza”.

W repertuarze znajdą się również uwielbiane i znane przez publiczność utwory takie jak: Brunetki, blondynki” czy „Przetańczyć całą noc”. To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas „Gali Operetkowo-Musicalowej”.

Występ solistów Teatru Muzycznego Castello to gwarancja wyśmienitej zabawy, a atrakcyjna formuła przedstawienia muzycznego nie pozwoli widzowi pozostać obojętnym.

Koncert z wdziękiem i elegancją oraz dobrym humorem poprowadzi konferansjer, który znakomicie wprowadzi słuchaczy w klimat operetkowo-musicalowy.

***

WYDARZENIE GOŚCINNE

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo