scena relax scena relax scena relax scena relax
Kabaret Super Show

Kabaret Super Show

Kabaret Super Show to program będący efektem współpracy kilku artystów znanych z telewizyjnych projektów kabaretowych. Dzięki swoim doświadczeniom scenicznym i charyzmie tworzą w tej kompilacji niesamowite skecze i dają upływ energii, czym spowodują masaż przepony u wszystkich uczestników widowiska bez względu na wiek.

Artyści przedstawią program, na który złożą się skecze i piosenki o tematyce najbliższej każdemu widzowi, czyli będzie "o nas samych" próbujących się zarejestrować do lekarza, opiekujących się małym dzieckiem czy też wychowujących będących u progu dorosłości nastolatków. Ci dorośli już faceci przebiorą się za "baby" i będą próbować swoich sił w kreacji kobiecej. Na scenie zobaczymy Gajdę jako pielęgniarkę czyli siostrę Irenę, Kozła jako Magdę Gesler, Sobana jako urzędniczkę i wiele innych kabaretowych wcieleń.

Kabaretowe Super Show to ponad godzina dobrej zabawy i spora dawka energii płynącej z połączenia wielu talentów i scenicznych osobowości!

Zawitają do Państwa:

Bartosz Gajda - znany z kabaretu Łowcy.B oraz obecnej solowej działalności komediowej, aktor z wielkim poczuciem humoru i dystansu. Cięta riposta jest nieodzowną cechą jego twórczości. Artysta stworzył także postać zwykłego bohatera wcielając się m.in. w nauczyciela, polityka, listonosza czy sanitariusza.

Andrzej Kozłowski - znany z kabaretu Pod Wyrwigroszem. Aktor o największej zawartości energii w postaci. Wokalista, parodysta. Ostrzeżenie: Andrzej to estradowy wulkan. Aktualnie możecie go zobaczyć w projekcie TVP2 Kabaret Super Show, a także w realizowanym dla POLSATU projekcie KABARET NA ŻYWO. Andrzej został finalistą XVI edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której zajął II miejsce.

Jarosław Marek Sobański - znany z kabaretu Zachodniego. Konferansjer z misją zniknięcia podziału występujących i widzów. Charakterystyczne okulary i fryzura każą się wpatrywać w cokolwiek, co robi na scenie.

***

WYDARZENIE GOŚCINNE

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo