scena relax scena relax scena relax scena relax
Teatrzyk Gędźba

Teatrzyk Gędźba

Teatrzyk Gędźba to kabaret aktorski współtwórców „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „La La Poland”.

Artyści wracają w nowej odsłonie i zapraszają na kabaretowy spektakl pt.: „Konie i Cebula czyli the best of”. Będzie to wybór ich najlepszych skeczy i piosenek powstałych w przeciągu ostatnich dziesięciu lat ich działalności kabaretowej. Ulubieńcy warszawskiej widowni zaprezentują kolorowe, pełne humoru show, w którym abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy naszej rzeczywistości i komiczne aspekty natury ludzkiej. Wszystko jak zawsze w bezpośrednim kontakcie z widownią i z zachowaniem dobrego smaku.

RECENZJE:

„Teatrzyk Gędźba to niepowtarzalne 120 minut wybitnych skeczy, poczucia humoru, radości, gry aktorskiej i oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Jeżeli chcecie spędzić wieczór, płacząc ze śmiechu, patrząc na bardzo uzdolnionych aktorów i muzyków, nie wahajcie się nawet sekundy i rezerwujcie bilety. Na pewno wyjdziecie z Teatrzyku Gędźba zadowoleni i szczęśliwi.” (e-wejsciówki.pl)

„Teatrzyk Gędźba prezentuje wyśmienity, czasami wręcz absurdalny humor, wywołujący salwy śmiechu na widowni i „gotowanie się” samych aktorów na scenie. Wojciech Solarz i Maciej Makowski to reżyserskie głowy mające dar odnajdywania absurdów naszego życia i naszej rzeczywistości, robienia humoru jakby z niczego, który uwielbiam z legendarnych i ukochanych programów „KOC”, „Za chwilę dalszy ciąg programu” czy „Magazynio”.” (Robert Trębicki, TEATR DLA WSZYSTKICH)

czas trwania: 120 min

***

WYDARZENIE GOŚCINNE

Kup bilet onlineRealizacja


Maciej Makowski & Wojciech Solarz
scenariusz i reżyseria

Mateusz Wachowiak
muzyka i aranżacje

Katarzyna Czapska
grafiki

Obsada


Wojciech Solarz

Paweł Koślik

Michalina Sosna

Monika Mariotti

Robert Majewski

Maciej Makowski

Łukasz Matecki

Agata Wątróbska

Eliza Borowska

Mateusz Wachowiak

Zespół muzyczny


zespół muzyczny pod kierunkiem Mateusza Wachowiaka

scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo