scena relax scena relax scena relax scena relax
Planeta 5.0

Video

Planeta 5.0

PLANETA 5.0 – to spektakl o szczerej miłości i wierności między dwojgiem ludzi. To komedio-dramat dla osób, które szukają niebanalnego humoru i prawdziwego wzruszenia.

Mistrzowska obsada, unikalna, futurystyczna scenografia oraz spektakularne efekty światła i multimediów, to prawdziwa uczta dla oczu, uszu i ducha. Taka podróż w przyszłość z pewnością dostarczy widzowi niezapomnianych wrażeń.

W czasach pogoni i lęku warto na chwilę zatrzymać się i rozejrzeć wokół. Ciągłe plany i ustalenia na przyszłość, cały ten pęd, przysłaniać nam może to co najważniejsze: czułość i miłość kogoś stojącego blisko… najbliżej.” – Tomasz Schimscheiner.

W PLANECIE 5.0 znajdziesz wiele odniesień do kultowej „Seksmisji”, przewrotnego „Nie patrz w górę” i absurdalnego „Dnia świstaka" w jednym… Jednak podróż w nieznane może mieć sens tylko wtedy, gdy dostrzeżesz miłość: do siebie, do drugiej osoby i do miejsca, po którym stąpasz – Ziemi.

„W scenariuszu ujął mnie subtelnie dotknięty temat ekologii, który dziś wielu z nas spędza sen z powiek. I choć nie jest to temat przewodni, jego powiązanie z akcją sztuki daje sporo do myślenia.” - Olga Bończyk

***

Główny bohater – Maurycy - dostaje wyjątkowy prezent urodzinowy – zaproszenie do rekrutacji na Planetę 5.0. Oferta jest kusząca… gdyż stawką jest życie w miejscu wiecznej szczęśliwości. Oczywiście przebieg rekrutacji nie jest łatwy, gdyż odbywa się w warunkach laboratoryjnych. Na domiar złego, piękna, mądra i oddana żona Maurycego nic nie pamięta – to dobrze czy źle? Czy pomoże małżonkowi spełnić urodzinowe zadanie? A tak w ogóle to... kto kogo rekrutuje?

PLANETA 5.0 - to wzruszenie, refleksja i zabawa na kosmicznym poziomie.

Niech tlen Wam sprzyja! Widzimy się na spektaklu!

Kup bilet onlineObsada


Hanna Śleszyńska - Ministra ds. Antropocenu (rola zekranizowana)

Olga Bończyk - Ewa

Tomasz Schimscheiner - Maurycy

Iga Górecka - Xa

Maciej Radel - Y2

Realizacja


Antoniusz Dietzius
reżyseria

Ewelina Kluss
scenariusz

Antoniusz Dietzius
scenografia

Bartłomiej Szrubarek
współpraca scenograficzna / inspicjent

Michał Piskorski
reżyseria oświetlenia

Paulina Skowrońska
kostiumy

Barbara Kozak
charakteryzacja

Tomasz Piszczek
fryzury

PAT MIC
oprawa fotograficzna

Łukasz Sadkowski
oprawa graficzna

Nemid Sp. z o. o.
producent


scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo