scena relax scena relax scena relax scena relax
NOWAKOWSKI // LORBER // JACKSON JR // BADACH

Video

NOWAKOWSKI // LORBER // JACKSON JR // BADACH

Majowe koncerty będą pierwszą okazja by wysłuchać na żywo repertuaru z najnowszej płyty Marcina Nowakowskiego NEXT LEVEL, w dodatku w tak znakomitym wykonaniu. Na scenie towarzyszyć mu będą wyjątkowi muzycy - producent albumu, pianista - Jeff Lorber, gitarzysta - Paul Jackson Jr., basista - Michał Barański oraz perkusista - Paweł Dobrowolski. Gościem specjalnym koncertów będzie Kuba Badach, który na płycie zaśpiewał singlowy utwór „Na różowo”

Według Marka Niedźwieckiego album Next Level jest najlepszym i najważniejszym w jego karierze. Sam saksofonista mówi: „największą wartością tych koncertów będą moje emocje, które mam nadzieję, poruszą słuchaczy. Podczas pracy nad Next Level rozsmakowałem się w muzykowaniu, interakcji z moimi muzykami - jestem pewien, że ta radość i zabawa muzyką będzie słyszalna od pierwszego dźwięku na koncertach. Spotkania na żywo są dla mnie zawsze ogromną przyjemnością, a granie z tak znakomitymi kompanami jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Jestem pewien, że słuchacze nie zapomną tych koncertów przez wiele lat.”

Marcin Nowakowski – saksofonista, multiinstrumentalista, producent muzyczny i muzyk sesyjny. Nazywany przez amerykańskich dziennikarzy muzycznych „europejskim ambasadorem smooth jazzu”. Pytany o definicje własnej twórczości artysta wskazuje często na mieszankę jazzu, soulu i funku, choć nie odżegnuje się od etykiety smooth jazz. Na koncie ma trzy studyjne albumy („Smooth Night“, „Better Days“, „Shine”), których sprzedaż przyniosła wyróżnienia w postaci dwóch platynowych i trzech złotych płyt ZPAV. Wszystkie studyjne płyty zostały wydane na świecie i odniosły duży sukces na rynkach amerykańskim i azjatyckim. Poza solowymi dokonaniami saksofonista nagrał ponad 50 płyt jako muzyk sesyjny i zagrał tysiące koncertów u boku innych wykonawców. Obecnie na stałe współpracuje z Lady Pank, a gościnnie występuje w zespole Kuby Badacha.

Jeff Lorber to amerykański pianista, producent, kompozytor, zdobywca statuetek Grammy. Legenda kalifornijskiej sceny contemporary jazz. Lorber wydał ponad 20 solowych albumów, był producentem płyt takich artystów jak Chris Botti, David Benoit, Eric Marienthal, The Manhattan Transfer, Paula Abdul, czy U2. Od 2008 roku regularnie współpracuje z Marcinem Nowakowskim produkując jego trzy albumy i koncertując w Europie.

Paul Jackson Jr - amerykański gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor i producent muzyczny, którego nie trzeba przedstawiać fanom muzyki. Oprócz solowych albumów, nagrywał jako muzyk sesyjny najważniejsze płyty w historii muzyki: Thriller i Bad Michaela Jacksona oraz albumy takich artystów jak: Ella Fitzgerald, The Jacksons, BB King, Lionel Richie, Whitney Huston, Anita Baker, George Benson, Luther Vandross, Al Jarreau, Marcus Miller, Elton John. W 2013 zagrał na płycie Random Access Memories formacji Daft Punk.

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo