scena relax scena relax scena relax scena relax
The Show

The Show

Czwórka wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę! „The Show” to spektakl muzyczno – taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.

Kasia Moś – reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017, jeden z najlepszych rodzimych soulowych głosów. Monika Urlik - laureatka Międzynarodowego Muzycznym „Vena Festival”, zaśpiewała tytułowa piosenkę „Krąg Życia" w kinowej wersji Króla Lwa. Towarzyszyć im będzie dwójka wokalistów, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać – Asteya Dec i Michał Kaczmarek. Cała czwórka zaprezentuje w „The Show” swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych. Pojawią się zaskakujące duety.

Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, który jest również reżyserem przedstawienia.

Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii – Mariusz Ząbkowski czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie. Na premierę zapraszamy do nowo otwartej warszawskiej Sceny Relax. W miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino, które przez ostatnie lata czekało na swoją nową szansę, zagości rozrywka w najczystszej postaci.


Realizacja

Kondrad Bikowski
reżyseria i choreografia

Obsada

Kasia Moś

Monika Urlik

Asteya Dec

Michał Kaczmarek

Mariusz Ząbkowski

scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo