scena relax scena relax scena relax scena relax
Wieczór dobrych mocy

Wieczór dobrych mocy

DODAJMY WIATRU W ŻAGLE DZIECIOM Z DOMÓW DZIECKA I PIECZY ZASTĘPCZEJ

WIECZÓR DOBRYCH MOCY” to najbardziej optymistyczne wydarzenia w Warszawie dające nadzieję, że zawsze #MusiByćDobrze! Powstało, by dodać “wyjątkowości w codzienności” publiczności i dzieciom z domów dziecka oraz pieczy zastępczej typu rodzinnego, dla których odbędzie się aukcja charytatywna. Dochód z niej oraz z biletów/cegiełek umożliwi wyjazd dzieci na specjalny, terapeutyczny obóz pod żaglami na Mazurach. Dlaczego żagle? Bo to najlepsza szkoła życia na lądzie. Pasja, która ratuje w trudnych sytuacjach. Szansa, by w przenośni i dosłownie zrozumieć, jak to jest być “na fali”.

RELAX W SŁOŃCU NA WODZIE - #MusiByćDobrze!

WYSTĄPIĄ:

- Alicja Majewska (wokal) i Włodzimierz Korcz (fortepian) - legendy polskiej sceny, kochani i podziwiani, znani i lubiani. Zawsze z klasą, zawsze na najwyższym muzycznym poziomie. Nikt tak jak oni nie opowiada w piosence o miłości i tak też będzie podczas wykonania “Jeszcze się nam żagiel biegi”

- Kasia Moś (wokal) - jedna z najzdolniejszych i najwczechstronniejszych polskich artystek, której piosenka “Dobre Moce” dała początek nazwie “Wieczoru Dobrych Mocy”

- Hyuk Lee (fortepian) i Hyo Lee (skrzypce) - pochodzący z Korei Południowej Hyuk to laureat Konkursu Chopinowskiego który ze swoim równie zdolnym bratem skrzypkiem udowodnią, że takich trzech, jak i dwóch to nie ma ani jednego. W dodatku zaskoczą rozrywkowym repertuarem!

- Yulie Belei (wokal) - ukraińska wokalistka mieszkająca w Polsce, kobieta kameleon - gNajpiękniej jak tylko można maluje świat “na żółto i na niebiesko”

- Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke (taniec) - mistrzowie świata w tańcu towarzyskim, znani z telewizyjnych show i największych polskich scen wprawią w iście wakacyjny, nadmorski klimat

W PROGRAMIE:

- AUKCJA CHARYTATYWNA, z której dochód umożliwi wyjazd dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczej na terapeutyczny wyjazd żeglarski na Mazury

Do wylicytowania niezapomniane przeżycia: do wylicytowania niezapomniane przeżycia: rejs z Alżbetą Lenską i Rafałem Cieszyńskim czy z kpt. Krzysztofem Baranowskim, motoryzacyjne spotkanie z Karoliną Pilarczyk, metamorfozę od Łukasz Urbański Hair Team, dzień dla planie telewizyjnym z Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą, obiad z gwiazdą w Marinie Diana, przejażdżki motocyklami, krus motorowodny czy kurs pierwszej pomocy.

- PREMIERA REPORTAŻU „Rejs Dobrych Mocy” - filmowa relacja ze spotkań na wodzie z dziećmi z polskich i ukraińskich domów dziecka

- SPOTKANIA Z GWIAZDAMI - odwiedzą nas przedstawiciele świata kultury, mediów, sportu. Znani i lubiani, m.in. aktorka Emilia Dankwa, Karolina Nowakowska, Alicja Ostolska, mistrzyni motorsportu Karolina Pilarczyk, kapitan Krzysztof Baranowski, prezenterzy telewizyjni Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora i inni.

Reżyseria i prowadzenie: Dominika Matuszak - założycielka Fundacji #MusiByćDobrze, dziennikarka telewizyjna

***

BILETY/CEGIEŁKI
KUPUJESZ – POMAGASZ - WYGRYWASZ

30 zł
zaproszenie dla jednej osoby
welcome drink non alko

70 zł
zaproszenie dla jednej osoby
welcome drink non alko
słodki upominek

100 zł
- zaproszenie dla jednej osoby z najlepszym miejscem w sali
- możliwość wygrania rejsu jachtem po Zalewie Zegrzyńskim od Sztorm Grupy
- hydrożel od Fundacji „Po Oparzeniu”
- welcome drink non alko
- słodki upominek

***

ZAPRASZAJĄ

Fundacja #MusiByćDobrze
Fundacja "Po oparzeniu"
Sztorm Grupa
Scena RELAX

DOFINANSOWANIE: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Fundusze UE

PARTNER GŁÓWNY: Fundacja TVP

PARTNERZY: Estell - Kicket - Kawai - Łukasz Urbański Hair Team - Content Club - Marina Diana - Pełny Brzuszek - Ela Piorun - Fabryka Mistrzów - Karolina Pilarczyk Team - Bezpłatne Szkoły Cosinus

Więcej informacji: www.musibycdobrze.pl
Jeśli nie możesz przybyć, a chcesz wesprzeć dzieci: www.zrzutka.pl/zbiorkadobrychmocy

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo