scena relax scena relax scena relax scena relax
Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków

Video

Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków

Przygotuj się na niezapomniane przeżycie filmowe z „Superprodukcją, czyli kręcimy Krzyżaków” – spektaklem, który odsłoni przed Tobą tajemnice kina!

W każdym miłośniku kinematografii tli się ciekawość tego, co dzieje się za kulisami wielkich produkcji filmowych. Spektakl stworzony przez Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni, to Twoja szansa, aby zagłębić się w ironiczne zakamarki polskiego przemysłu filmowego.

Co się stanie, gdy marzenia o wielkiej superprodukcji zderzą się z rzeczywistością?

Doświadcz doskonałej zabawy odkrywając od środka drogę rodzimych superprodukcji - przez nieudane castingi, od pierwszego AKCJA, aż po wielki finał na festiwalu filmowym. Zajmij wyjątkowe miejsce w sercu tej opowieści, gdzie jako widz staniesz się statystą w tej ekscytującej przygodzie.

W SUPERPRODUKCJI śmiech splata się z głębokim zrozumieniem branży. Dowiedz się, jak reżyser bez talentu próbuje osiągnąć sukces, jak aktorzy walczą o role swojego życia i jak z pozornie nieudanych elementów może powstać coś wyjątkowego. Wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze Sceny Relax, w samym centrum Warszawy, na ul. Złotej 8!

Kup bilet online


22.05 Środa
godz. 19:00


Obsada

Barbara Kurdej-Szatan / Olga Łasak

Bogdan Kalus / Jacek Lenartowicz

Jakub Wieczorek / Łukasz Konopka

Michał Piróg / Alan Andersz

Rafał Szatan / Wojtek Błach

scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo