scena relax scena relax scena relax scena relax
METTLER TOLEDO

METTLER TOLEDO

Dzięki obecności na całym świecie — w ponad 100 krajach — działalność METTLER TOLEDO jest globalnie zróżnicowana i ma ogólnoświatowy zasięg. METTLER TOLEDO jest czołowym dostawcą precyzyjnych urządzeń analitycznych i usług. Mniej więcej połowa pracowników Firmy koncentruje się na działaniach w obszarze marketingu, sprzedaży i serwisu, podczas gdy druga połowa pracuje w różnorodnych dziedzinach, takich jak badania i rozwój, projektowanie, produkcja, łańcuch dostaw i administracja.

METTLER TOLEDO zawdzięcza swój sukces zagwarantowaniu swoim klientom dodatkowej wartości poprzez innowacyjne rozwiązania. W tym celu Firma wykorzystuje możliwości całej sieci organizacyjnej METTLER TOLEDO — zespołu tworzonego przez tysiące osób na całym świecie.

"Jesteśmy dumni z naszej unikatowej kultury i wyjątkowego ducha zespołowego. Każdy pracownik jest kluczowy dla uczynienia z METTLER TOLEDO doskonałego miejsca pracy oraz mocnego konkurenta na rynku. Nasza kultura korporacyjna opiera się na inicjatywie oraz umożliwianiu pracownikom swobody realizacji nowych pomysłów. W naszej firmie jest wiele miejsc, w których możesz wykorzystać swoje umiejętności."

METTLER TOLEDO jest pracodawcą dbającym o równe szanse, podejmującym decyzje o zatrudnieniu na podstawie kwalifikacji.

"Zależy nam, aby na każdym stanowisku pracowała osoba najlepsza z możliwych. Cenimy w naszych zespołach różnorodność pod względem doświadczenia zawodowego, specjalizacji, płci i pochodzenia etnicznego. Nasi pracownicy wiedzą, że wnoszą istotny wkład w nasze innowacje i że dzięki nim nasi klienci otrzymują szczególne korzyści. Zespół METTLER TOLEDO jest dociekliwy i ukierunkowany na tworzenie rozwiązań. Dokładamy starań, aby wypełniać zobowiązanie, któremu wierna jest nasza ciesząca się światową renomą marka: dostarczać precyzyjne urządzenia i świadczyć usługi, na których zawsze można polegać."

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo