scena relax scena relax scena relax scena relax
Smolik // Kev Fox

Smolik // Kev Fox

Smolik//Kev Fox ruszają w trasę koncertową THE BELLY OF THE WHALE TOUR promującą ich nowy album.

Single promujące to wydawnictwo czyli „Promises” oraz „Smoke And Mirrors” to bardzo przebojowe i zarazem rasowe pozycje w katalogu duetu, które swoją stylistyką zaczerpniętą z lat 90-tych wprowadzają w letni i taneczny nastrój.

SMOLIK//KEV FOX to eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta oraz Keva Foxa – brytyjskiego songwritera. Debiutancki „SMOLIK//KEV FOX” był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali nagrodę Fryderyk w kategorii elektronika i alternatywa.

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

BELLY OF THE WHALE czyli nowy album artystów ukazuje się nakładem Kayax 29.09.2023

Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali (m.in Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Letnie Brzmienia, Olsztyn Green Festiwal itp).

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo