scena relax scena relax scena relax scena relax
Buena Vista Music Show

Video

Buena Vista Music Show

Roland Abreu, Yaremi Kordos, artyści zespołu Habana Tradicional oraz tancerki Tropicana Show Latino stworzyli koncert, jakiego jeszcze nie widziałeś!

To widowisko w gorących rytmach Kuby, dzięki któremu skosztujesz prawdziwej radości, zapomnisz się i dasz ponieść melodiom, które jeszcze długo będą śpiewać w Twoim sercu. Byliście w Hawanie? Jeszcze nie?

Rezerwujcie czas i bilety na koncert - my zajmiemy się całą resztą!

Zabieramy Was do miasta, w którym muzyka rozbrzmiewa z każdego nawet najmniejszego baru. Miasta, w którym ludzie tańczą na ulicach. Miasta, które pulsuje w żyłach swoich mieszkańców. Roland Abreu, Yaremi Kordos i artyści zespołu Habana Tradicional stworzyli projekt, jakiego jeszcze nie widziałeś: Buena Vista Music Show.

Buena Vista Music Show tworzą gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej prosto z Kuby. Roland mówi, że Hawana to jego dom. Mieszkał tam do dwudziestego roku życia i tam zakochał się po raz pierwszy: w kontrabasie, muzyce latynoamerykańskiej i jazzie. Yaremi jest jedną z nielicznych kobiet, która występowała z kultowym Buena Vista Social Club i nagrała z nimi dwie płyty. Wspólnie z Rolandem podzielą się z Wami opowieściami o życiu, miłości i przygodach Kubańczyków w Polsce. Oprowadzą Was po Kubie tanecznym krokiem. Tej podróży nie zapomnisz do końca życia!

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo