scena relax scena relax scena relax scena relax
STAND UP Mniej wytworne wieczory

STAND UP Mniej wytworne wieczory

Mniej wytworne wieczory to cykliczne spotkania na Scenie Relax, których gospodarz Michał Pałubski ma ambicję pokazać, jak pojemną sztuką jest STAND UP. Do wieczorów tych, nasz Gospodarz zaprasza Gwiazdy zajmujące się stand upem, a korzenie swojej komedii mają w kabarecie i Gwiazdy, które zaczynały już na scenie stand up. Wieczory pełne delikatnych kontrowersji i nieznoszące tematów tabu. W „Mniej wytwornych wieczorach” na scenie pojawią się nazwiska duże i małe, bo jedynym kryterium pojawienia się tutaj będzie jakość ich materiałów, a nie rozpoznawalność. Dwa spojrzenia na świat, dwóch Gwiazd. „Mniej wytworne wieczory” to czas kiedy suknia i krawat nie będą Wam do niczego potrzebne. A jedyne co musicie mieć ze sobą to dystans do świata i poczucie humoru.

Tym razem na scenie wystąpią Magda Kubicka oraz Mariusz Kałamaga!

Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda Kubicka dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów. Z nowego programu „Love me Tinder”. dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Kojarzony jako człowiek o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych papuciach - czyli Maryjusz z Kabaretu Łowcy.B. No - jego tu nie zobaczycie... Dla Państwa wystąpi Mariusz Kałamaga, komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny - poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo