scena relax scena relax scena relax scena relax
Roszpunka

Roszpunka

Idealny sposób na spędzenie Dnia Dziecka! Magiczne widowisko teatralne wyreżyserowane przez Kamila Kulę, które jest adaptacją klasycznego utworu Braci Grimm. Ta wspaniała produkcja jest stworzona z myślą o najmłodszej widowni. Zapraszamy do świata fantazji i przygody!

Pięknie śpiewana na żywo oprawa muzyczna pozwala zagłębić się w baśniowym świecie magii oraz miłości od pierwszego wejrzenia między głównymi bohaterami. Kompozycje są zarówno radosne, jak i wzruszające, doskonale wpasowujące się w klimat przedstawienia. Wspaniała scenografia zaprojektowana przez Zuzannę Hylińską wzbogaca spektakl oczarowuje widzów, przenosząc ich w magiczny świat pełen kolorów i niezwykłych detali. Spektakl ukazuje niezwykłą opowieść o niezależnej i silnej dziewczynce, która odważnie stawia czoła przeciwnościom losu. Koncepcja przedstawienia wychodzi poza konwencje tradycyjnej baśni, odświeżając archetyp postaci, która potrafi samej kształtować swoje życie. Przekazuje ona młodym widzom inspirującą lekcję o siły wewnętrznej, determinacji i odwadze.

"Roszpunka" to spektakl, który wprowadza widzów w niezwykły świat baśni i marzeń. Dzięki autorskiej muzyce, kostiumom Magdaleny Dobrowolskiej, dzieci mają okazję poznać historię niezależnej bohaterki, która jest wzorem dla każdego młodego odbiorcy. To pełne magii i inspiracji przedstawienie, które zostaje w sercach widzów na długo po zakończeniu spektaklu. Jest to wyjątkowe doświadczenie dla dzieci, które nie tylko bawią się i śmieją, ale również odkrywają nowe wartości i uczą się cenić siłę swojego charakteru.

Kup bilet online


01.06 Sobota
godz. 12:00


scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo