scena relax scena relax scena relax scena relax
aymoo

4th Slavic Burlesque Festival 2020

Już po raz czwarty w Polsce organizujemy Slavic Burlesque Festival.

Międzynarodowy festiwal burleski z formułą konkursową. Niesamowity wieczór Burleski przeznaczony jest dla wszystkich artystow, którzy chcieliby przedstawić swoje pokazy polskiej publiczności. W zeszłym roku na scenie gościliśmy ponad trzydziestu performerów.
Slavic Burlesque Festival 2020 to polskie święto burleski. Ideą SBF w Warszawie jest sprowadzenie do stolicy jak największej ilości międzynarodowej burleski. Chcemy inspirować społeczność i pokazać najlepszą burleskę na terenie naszego kraju. Uważamy się za jedną z najważniejszych instytucji propagujących burleskę w krajach postkomunistycznych.
W tym roku nasz spektakl organizujemy w niezwykłym miejscu Scenario Relax, jakim było publiczne kino w czasach PRL-u. Dziś zapraszamy Was do niesamowitego wnętrza modnego teatru!

Ponieważ rok 2020 jest dla nas, wykonawców, najbardziej dziwnym okresem, rozszerzamy się! Oznacza to, że Slavic Burlesque Festival 2020 będzie największym wydarzeniem burleskowym, jakie kiedykolwiek odbyło się w Polsce. Mamy nadzieję, że będziesz jego częścią! Przyjedź pokazać nas swoje ruchy, pióra, ciało i tassling!
Festiwal Słowiańskiej Burleski 2020

Zapraszamy wszystkich wykonawców do rywalizacji o tytuł Królowej lub Króla Festiwalu Słowiańskiej Burleski.
Zgłoszenia:
Wyślij maila na adres: slavicburlesquefest@wp.pl, odeślemy Ci formularz zgłoszeniowy.

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo