scena relax scena relax scena relax scena relax
La Bombe

La Bombe

SPEKTAKL GOŚCINNY

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE (Katarzyna Glinka / Anna Czartoryska-Niemczycka / Sylwia Juszczak-Krawczyk) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN(Wojciech Błach / Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE (Radosław Pazura / Sambor Czarnota / Mikołaj Krawczyk) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM(Karolina Sawka / Maria Wieczorek) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Kup bilet onlineRealizacja


Carole Greep
autor

Sambor Czarnota
reżyseria

IDEA ART Hubert Ziętala
producent

Beata Geppert
tłumaczenie

Witold Stefaniak
scenografia

Aneta Suskiewicz
kostiumy

Obsada


Anna Czertoryska-Niemczycka (08.12) / Katarzyna Glinka / Sylwia Juszczak-Krawczyk

Maria Wieczorek (08.12) / Karolina Sawka

Radosław Pazura / Sambor Czarnota (08.12)

Wojciech Błach / Michał Rolnicki (08.12)


scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo