scena relax scena relax scena relax scena relax
My Christmas Dream

My Christmas Dream

Koncert i album MY CHRISTMAS DREAM to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami świątecznymi. Premierowy koncert odbędzie się w Scena Relax w Warszawie, przy ulicy Złotej 8.

Artystka do współpracy przy albumie i trasie zaprosiła znakomitego producenta i dyrygenta Jacka Tarkowskiego, dzięki czemu całość projektu zagrana jest przez orkiestrę na najwyższym, światowym poziome, ale co ważniejsze ze szczególną wrażliwością przepełnioną miłością do Świąt. Sabina podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

„Pragnę, aby każdy słuchając tej płyty przeniósł się do czasów beztroskiego dzieciństwa, rozmarzył się choć przez chwilę i poczuł wewnętrzny spokój” – Sabina Jeszka .

Wokalistka zebrała na płycie swoje najukochańsze, świąteczne utwory w języku angielskim, ale też autorską piosenkę po polsku pt. „Za Chwilę Święta”.

„W tych trudnych czasach chciałam, żebyśmy zapomnieli o troskach chociaż na chwilę. Każdemu życzę podczas słuchania „My Christmas Dream” uczucia świąt w sercu i niech to uczucie pozostanie z nami na dłużej” – Sabina Jeszka.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. CHRISTMAS SONG, I LL BE HOME FOR CHRISTMAS, SANTA BABY, ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU czy WHITE CHRISTMAS w orkiestrowych aranżacjach.

O artystce:

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza. Członkini „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four.Bitwa o sławę” w telewizji Polsat. Finalistka III edycji programu Mam Talent oraz wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN. Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia”, „Ameryka da się lubić”, TVP czy podczas międzynarodowych transmisji z finału Miss Supranational 2021, Polsat. W 2020 roku wydała album „My Christmas Dream”

Wcześniej wydane single: 2019 – PRZEPROŚBA i JEŚLI ŻYĆ, 2017 – ZA CHWILĘ ŚWIĘTA i FLAME, 2015 – SAME DIRECTION, 2014 – YOU’VE GOT IT, 2013 – TEGO CHCĘ i GOOD TIMES

Obecnie artystka pracuje nad nowym albumem. Część utworów przygotował polski producent Michał Wasilewski. Premiera pierwszych singli promujących nowy krążek zaplanowana jest na wiosnę 2022.

Partnerem koncertu jest FLORA POINT.

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo