scena relax scena relax scena relax scena relax
BOVSKA x KORA

BOVSKA x KORA

„Chcę ci powiedzieć coś” to tytuł przeboju Maanamu, którego gwieździe – wspaniałej Korze – będzie poświęcony koncert. Twórczość tej wyjątkowej artystki zinterpretuje Bovska – wokalistka i kompozytorka, która w 2016 roku zawojowała polski rynek muzyczny swoimi nieszablonowymi utworami. Kobiecy żywioł. Kierownikiem muzycznym oraz autorem aranżacji jest Michał „Fox” Król, uznawany za jednego z najlepszych w Polsce producentów muzyki elektronicznej oraz alternatywnej.

Jak mówi Bovska: „Kora to wojowniczka, artystka kompletna, hipnotyzująca, pewna swego, magnetyczna, mająca połączenie ze swoją intuicją. Kora to słońce. Ona też była dziką dziewczynką i za to ją kocham najbardziej. Możliwość przefiltrowania piosenek i tekstów Kory poprzez własną wrażliwość jest dla mnie wyzwaniem ze snów”.

Inicjatorem powstania koncertu BOVSKA x KORA | „Chcę Ci powiedzieć coś” jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Pierwsza odsłona koncertu odbyła się w listopadzie 2021 roku w ramach organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego festiwalu "Niewinni Czarodzieje".

Z racji tego, że bilety na pierwszy koncert rozeszły się w mgnieniu oka, mamy przyjemność raz jeszcze zaprosić Państwa na wieczór pełen pasji, ognia i kobiecej energii. Już 16 maja w warszawskiej Scenie Relax!

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo