scena relax scena relax scena relax scena relax
Formidable! Aznavour

Formidable! Aznavour

WYDARZENIE GOŚCINNE

Start trasy Formidable! Aznavour The Story of a Legend

Niezwykły spektakl muzyczny - Formidable! Aznavour The Story of a Legend, przygotowany w hołdzie wybitnemu francuskiemu artyście Charlesowi Aznavourowi. W roli głównej rewelacyjny Jules Grison, znany ze spektaklu „Paris! The Show”.

Spektakl przygotowany został przez twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show, reżysera Gila Marsallę. Nowy musical jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu.

Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Cinema, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La Bohéme, Non, je n’ai rien oublié czy She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze musicalu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2016 i w grudniu 2019 roku.

Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczyć musical i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykła przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach!

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo