scena relax scena relax scena relax scena relax
STAND-UP Bartosz Zalewski

STAND-UP Bartosz Zalewski

Zapraszamy na niesamowity, świąteczny i wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Po raz ostatni w Warszawie, jak i na całym Świecie naszym kochanym, na żywo będzie można zobaczyć program Bartosza Zalewskiego "Śmieć, czy być"!!! Ale nie tylko to! Na scenie pojawią się:

BARTOSZ ZALEWSKI
Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program pt. "Śmieć czy być", który obejmie tematy takie jak genderys, feminis, homoseksualis i vitalis. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i postępujące zobojętnienie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody krasnal ogrodowy z Warmii. Lubi tatuaży, zapiekanek i wolnych samochodów. Występuje w Comedy Central Polska. Zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął 3 miejsce w konkursie - Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastów nie było końca. Jako przedstawiciel rudej strony świata, sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię, ale tylko takie mało znaczące fakty, żeby świat dalej przynosił inspiracji. Wiedzie szczęśliwe życie wędrowca, stand-upera-tatuażysty, jest wyposażeniem taboru. Nie ma brwi.

prowadzenie: PIOTREK SZUMOWSKI
Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?)

a także MACIEJ WAWRZEŃCZYK

Kup bilet onlinescena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo