scena relax scena relax scena relax scena relax
STAND-UP: MATAN x IWASZKIEWICZ

STAND-UP: MATAN x IWASZKIEWICZ

Agnieszka Matan i Marta Iwaszkiewicz. Obie współtworzą warszawskie sceny komediowe od prawie 10 lat. W wolnym czasie kolegują się i nagrywają podcast "Koleżaneczki od śmiania się i płakania". W Relaxie usłyszycie najlepsze żarty ze stałych programów artystek - "Była dziewczyna: i "Jesteś u pani".

Marta to improwizatorka, konferansjerka, stand-upperka, no komiczka po prostu, ale jakoś nie lubi tego słowa, bo brzmi jak chomiczka. Jej grupa matka to trio Hurt Luster. Jako Iwaszkiewicz Wichura prowadzi wieczory w Madame Q. „Była dziewczyna” to jej drugi one woman show po „Jak uciekać od siebie?”. Marta lubi się śmiać ze swojego smutku i głupoty, a wszystkie historie, które opowiada są do bólu prawdziwe (zero ściemy, no może jedna ściema, a tak to sama prawda!).

Agnieszka najchętniej występuje w piwnicach i taksówkach, chociaż regularnie gości też w Comedy Central. Komiczka i improwizatorka, połączenie nastolatki i seniorki w jednym. Związana z warszawskim Resortem Komedii. W 1997 roku wygrała osiedlowe eliminacje w matematycznym konkursie Kangur. Od tej pory robi, co może. Nie znosi harcerzy, crocsów i siatkarzy. Docenia literaturę Dirka Rossmanna. Husarii serdecznie dziękuje za przybycie i prosi, aby pojechała dalej.

Kup bilet online


30.08 Wtorek
godz. 20:00


scena relax

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

scena relax scena relax scena relax scena relax

Scena Relax © 2020-2021 Wszelkie prawa do materiałów publikowany na tej stronie są chronione prawem autorskim.

aymoo logo